سه‌شنبه 7 تیر 1401

شرایط و ضوابط


مقدمه 

شبکه همراه ایرانیان یک پلتفرم رسانه ای، زیر نظر موسسه فرهنگی، رسانه ای موج برخط ایرانیان است که اخبار، گزارش و برنامه های گوناگون و مرتبط با حوزه کسب و کار را بدون انحصار و استثنا، پوشش می‌دهد.
ما متعهدیم که درکارمان مستقل، بی‌طرف و صادق باشیم و با بالاترین معیارهای دقت و اعتماد کار کنیم.

پایبندی به این اصول برای انسجام حرفه‌ای و اخلاقی شبکه همراه ایرانیان و کسب اعتماد مخاطبان ما اهمیت حیاتی دارد.
همه کسانی که در شبکه همراه ایرانیان، در تولید و انتخاب مطلب و تصمیم‌گیری درباره محتوای شبکه دخالت دارند (اعم از کارمندان و برنامه‌سازان مستقلی که با ما همکاری می‌کنند) موظف‌اند اصول حرفه‌ای ما را بدانند و به آن‌ها متعهد باشند. علاوه بر این، همکاران ما موظف‌اند که با قوانین کار رسانه‌ای، به خصوص قوانینِ مربوط به مصادیق محتوای مجرمانه، حریم خصوصی، حفظ اطلاعات، حق نشر(کپی‌رایت) به خوبی آشنا باشند.

شبکه همراه ایرانیان با حمایت صاحبین حرف و مشاغل و سرمایه بخش خصوصی تأمین می‌شود و متعهد به کار بی‌طرفانه، عینی و متوازن است.پخش و انتشار برنامه ها

کلیه خبرها و برنامه ها (تولیدی و تامینی)، ابتدا به صورت زنده بر روی کلیه پلتفرم های این شبکه پخش می گردد و بعد از آن به صورت آفلاین و رایگان منتشر می شود.


پخش زنده

برنامه های تلویزیونی شبکه همراه ایرانیان به صورت زنده بر روی وبسایت شبکه، وبسایت آپارات و تمامی شبکه های اجتماعی، قابل دریافت است.
همچنین امکان نمایش و دانلود رایگان برنامه ها به صورت آفلاین نیز در دسترس عموم می باشد.


بازنشر و استفاده از برنامه ها

بازنشر و استفاده از کلیه برنامه های منتشر شده توسط شبکه همراه ایرانیان با ذکر منبع بلامانع است.
حق استفاده یا
تغییر در محتوای برنامه ها، به هر شکل یا به هر روشی مجاز نمی باشد.
تولید، تکثیر، کپی و فروش، یا بهره برداری از برنامه ها و محتوای این شبکه برای اهداف تجاری کاملا ممنوع می باشد.


بخش خبر (سرویــــس خبــــــر)

یکی از بخش های تولیدی شبکه همراه ایرانیان، سرویس خبر است.
مــوج خبر، ساعت خبــر، رخــدادخبـــر و گزارش های خبری متنوع از جمله عناوین و برنامه های این سرویس می باشد که موضوعات آن، حوزه های اقتصادی و کسب و کار می باشد.


کنداکتور

کلیه خبرها و برنامه ها شامل (تولیدی و تامینی) بر اساس یک کنداکتور منظم و از پیش تعیین شده پخش و منتشر می گردد که در بخش (زمان پخش) قابل مشاهده می باشد.


نظرات شخصی مخاطبان

نظرات درج و ارسال شده توسط کاربران، فقط دیدگاه نویسنده آن را بیان می کند و به هیچ عنوان مورد تایید یا رد توسط این شبکه نخواهد بود. ما بر اساس شرایط قانونی مجاز به حذف پیام هایی هستیم که به لحاظ قانونی ایراد دارد.


شبکه های اجتماعی شخصی همکاران ما

خبرنگاران و مجریان شبکه همراه ایرانیان می‌توانند نظرات خود و دیگران را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنند، به شرط این‌که اصول و قواعد شبکه را زیر پا نگذارند، و حتما بگویند که «نظرات من لزوماً نظرات شبکه نیست».   اصل کلی این است که آنچه را که نمی‌توانید در برنامه‌های شبکه همراه ایرانیان بگویید، در شبکه‌های اجتماعی هم نگویید، حتی به عنوان یک فرد مستقل


همکاران شبکه

کلیه تهیه کنندگان رسمی و برنامه ای این شبکه دارای کد شناسایی می باشند که فهرست و مشخصات آن در وب سایت رسمی شبکه همراه ایرانیان به نشانی (iranianchannel.ir/id-code) قابل مشاهده است.


حذف مطالب از سایت شبکه همراه ایرانیان

کلیه برنامه هایی که از طریق شبکه همراه ایرانیان منتشر و پخش می گردد، به طور دائم روی سایت می‌ماند، مگر در مواردی به دستور مقام قانونی و یا نقض فاحش اصول حرفه‌ای این شبکه براساس آیین نامه داخلی.


هزینه اینترنت کاربر

استفاده از «برنامه های شبکه همراه ایرانیان» نیازمند اینترنت بوده و هزینه اینترنت بر عهده مخاطبان می‌باشد.


حریم خصوصی

طبق قانون، هر کس حق دارد از حریم خصوصی خود محافظت کند و انتظار داشته باشد که دیگران نیز به حریم خصوصی او احترام بگذارند. آنچه ما مجازیم که از زندگی خصوصی افراد ضبط یا پخش کنیم عمدتاً بستگی دارد به اعتبار و وجهه عمومی آن‌ها، آنچه خبرسازشان می‌کند، و ماهیت گزارش ما.

ما نه می‌توانیم و نه اجازه داریم که بدون توافق افراد وارد زندگی خصوصی‌شان شویم، مگر در مواردی استثنایی که دلیل بسیار محکمی داشته باشیم. در این گونه موارد معمولا باید بتوانیم نشان دهیم که ورود به زندگی خصوصی این افراد به مصلحت عمومی است، و این مصلحت بر حفظ حریم آن ها اولویت دارد.


حـق پخـش و حقوق مادی و معنوی

مجوز پخـش و انتشار کلیه برنامه ها و آثار تامینی (تولید شده توسط سایر تولیدکنندگان محتوا)، در کلیه پلتفرم های «شبکه همراه ایرانیان» بر اساس یک توافقنامه کتبی حاصل گردیده است.
چـنانـچه در ایـن مـورد ادعـا یا مـطـلبی دارید حتـما از طـریـق ایمیل به نشانی info@iranianchannel.ir با ما تماس بگیرید.


مشکلات فنی 

سرویس «شبکه همراه ایرانیان» به دلیل ماهیت فنـی ممکن است در زمان‌های خاصی به علت مشـکلات مربوط به زیرساخت‌های اینترنت، قابل استفاده نباشد یا با اشکالاتی مواجه گردد. این شرایط مصداق فورس‌ماژور بوده و در این خصوص مسئولیتی متوجه «شبکه همراه ایرانیان» نمی‌باشد.


محتوای ارسالی کاربران

بارگذاری و ارسال محتوا از سوی کاربران به منزله مجوز استفاده از محتوا، توسط شبکه همراه ایرانیان  و بدون در نظرگرفتن حق امتیاز می باشد.
شما همچنین موافقت می کنید که محتوای ارسالی، هیچ قانون، اساسنامه یا آیین نامه،‌ حقوق مالکیت معنوی، حقوق تبلیغات یا حریم خصوصی، یا حقوق  تحت حمایت از مصرف کننده،‌ یا محصول نقض نمی کند.
حق نظارت، تعدیل، حذف یا ویرایش تمام یا بخشی از محتوای ارسالی توسط شما بر اساس قوانین و آیین نامه های این شبکه تعیین می گردد.


پنل کاربری

ثبت نام کاربری و رمز عبور صرفا‌ برای استفاده از سرویس های قابل ارايه توسط ما می باشد.
شما موافقت می کنید که هنگام ثبت نام یا افتتاح حساب، اطلاعات درست و دقیق را ارائه دهید. تصمیم برای ثبت رمز ورود به اختیار ما است و هر زمان لازم باشد، ممکن است رمز ورود شما را لغو کنیم.


حفظ حریم خصوصی

شما مسئول حفظ محرمانه بودن رمز ورود و اطلاعات حساب خود هستید و مسئولیت کلیه فعالیت هایی که در گذرواژه یا حساب کاربری شما رخ می دهد و همچنین دسترسی یا استفاده از این سایت توسط شما یا هر شخص یا نهادی با استفاده از گذرواژه خود به عهده شماست و ما در قبال افشای نام کاربری و یا گذرواژه شما بر خلاف این شرایط مسئولیتی در قبال ضرر و خسارت نخواهیم داشت. 

لطفاً برای توضیح بیشتر در مورد چگونگی استفاده از اطلاعاتی که از طرف شما بر روی وبسایت ما ذخیره میگردد، از سیاست حفظ حریم خصوصی ما دیدن کنید.


مسوولیت اجتماعی

در راستای مسئولیت اجتماعی، شبکه همراه ایرانیان، تولیدات و آثار فرهنگی متعددی را با همکاری سازمان ها و بخش های خصوصی و دولتی ارائه نموده است. همچنین این مجموعه آماده همکاری با کلیه افراد حقیقی و حقوقی در راستای برنامه سازی های فرهنگی و اجتماعی می باشد.


شبکه همراه ایرانیان – راهنمای شرایط، ضوابط و معیارهای حرفه‌ای ما

خوش آمدید!

ورود به حساب کاربری

بازیابی رمز عبور

لطفاً برای تنظیم مجدد رمز ورود ، نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.